Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 135 кв.м за 3889 €/кв.м

  • 525,000€
  • 3,889€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 135 кв.м за 3889 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 135 кв.м за 3889 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 135 кв.м за 3889 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 135 кв.м за 3889 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 135 кв.м за 3889 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 135
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 525,000€
  • 3,889€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 135
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

КЛИЕНТИТЕ НА MARTIN’S СА ПО-ДОВОЛНИ! ПОПИТАЙ ЗАЩО!

Предлагаме за продажба уютен и функционален тристаен апартамент, разположен в сърцето на София.

Намира се в удобна и тиха улица, само на няколко минути пешеходно разстояние от Руски паметник и болница “Пирогов”. Районът е изключително добре свързан с основни транспортни артерии и предлага лесен достъп до всичко необходимо за ежедневието – магазини, кафенета, ресторанти и учебни заведения.

Възможност за паркиране в двора (включено в цената). Самостоятелен апартамент на цял етаж. Голям, светъл хол около 40 кв.м. с изложение юг и запад, две самостоятелни стаи (едната с балкон), самостоятелна кухня, WC, всички помещения са непреходни с директен достъп от коридора, паркет, камина, вграден гардероб, балкон.

Ремонтиран: външна PVC дограма с нискоемисионен стъклопакет във всички помещения, баня със санитарен фаянс, италианска вана и подменени водопроводна и канализационна инсталации, изциклен и лакиран паркет, боядисани стени и тавани. Ремонтирани общи части на цялата сграда, включително подменена дограма на всички общи части. Изцяло санирана сграда с топлоизолация по европейски проект за енергийна ефективност. Изцяло нов покрив. Мазе и таван. Подходящ и за офис (1-ви етаж над партер).

Много комуникативна, същевременно тиха локация, близо до метро, трамваи, тролеи, автобуси. Апартаментът е идеален за семейства или за инвестиция. Със своето местоположение и функционалност, той е отличен избор за тези, които търсят комфорт и удобство в централната част на София.