Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 186 кв.м за 2689 €/кв.м

  • 500,000€
  • 2,688€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 186 кв.м за 2689 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 186 кв.м за 2689 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 186 кв.м за 2689 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 186
  • sqm
  • 2018
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 500,000€
  • 2,688€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 186
  • sqm
  • 2018
  • Building Year

Description

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в центъра на гр. София.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до спирка на градски транспорт, магазини от всякакъв тип.

СТРОИТЕЛСТВО: Имотът е ситуиран на 3-ти етаж в нова тухлена сграда 2018 г.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Апартаментът разполага с площ от 186 кв.м. разпределена във входно антре, просторна всекидневна с трапезария и кухненски бокс, две спални помещения, две бани с тоалетна, тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Полуобзаведен.

ОСОБЕНОСТИ: Възможност за закупуване на подземно паркомясто.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********57 и цитирайте кода към имота: 68545.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 500,000€
  • Size: 186 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2018
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick