Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 66 кв.м за 3470 €/кв.м

  • 229,000€
  • 3,470€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 66 кв.м за 3470 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1960
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 229,000€
  • 3,470€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 66
  • sqm
  • 1960
  • Building Year

Description

Агенция Релард Естейтс предлага за продажба тристаен апартамент в Центъра.

Жилището се намира на 4-ти етаж от общо 6 етажа, с площ 66 кв.м.

Изложението на имота е южно.

Разпределението на имота е както следва: антре, кухня, дневна, спалня и баня с тоалетна.

Общите части са добре поддържани, с контрол на достъпа.

Агенцията осигурява юридическа консултация на всички свои клиенти, както и съдействие при необходимост от ипотечен кредит.

За повече информация моля свържете се с нас на посочените контакти.

Водещ брокер: Николай Иванов

ID 19002

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 229,000€
  • Size: 66 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1960
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6