Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 72 кв.м за 1862 €/кв.м

  • 133,999€
  • 1,861€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 72 кв.м за 1862 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 72 кв.м за 1862 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 72 кв.м за 1862 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 72 кв.м за 1862 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 72 кв.м за 1862 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1950
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 133,999€
  • 1,861€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1950
  • Building Year

Description

Имоти Сердика 1 има удоволствието да Ви представи 3-стаен апартамент в Център, гр. София, подходящ както за живеене, така и за инвестиция. Жилището се намира във вътрешна сграда, разполагаща със заграден двор с контролиран достъп и красива градинка. Това прави мястото тихо и спокойно, въпреки централната локация. Имотът се състои от антре, кухня с трапезария, две спални, тераса, баня с тоалетна, таван и мазе. Към него принадлежат и 31,65% идеални части от общите части и 6,9% идеални части от мястото в/у което е построена сградата. Таванът е със същата квадратура като на апартамента, а височината му е 2,5м на билото, което дава допълнителни инвестиционни възможности. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Предлагаме безплатно съдействие за отпускане на ипотечни и потребителски кредити. Преференциални условия! Още актуални оферти за наеми и продажби може да намерите в нашия сайт: www.serdika1.bg. ID:37147

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 133,999€
  • Size: 72 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1950
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished