Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 74 кв.м за 7433 €/кв.м

  • 550,000€
  • 7,432€/m²
Област София-град, гр. София, Център
  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 1940
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 550,000€
  • 7,432€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 74
  • sqm
  • 1940
  • Building Year

Description

ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! Революшън Естейт представя имот с ОГРОМЕН ПОТЕНЦИАЛ – тристаен апартамент, намиращ се в центъра на София на бул. Цар Освободител!

– Площ: 74 кв. м.

– Етаж: 3-ти от общо 6.

– Изложение: Изток/Юг .

– Състои се от коридор, всекидневна с кухненски бокс, три спални, баня с тоалетна и отделна тоалетна.

– Към имота има прилежащо таванско помещение с площ от 14 кв. м.

– Отопление: ТЕЦ.

– Строителство: тухлена сграда от 1940г.

Сградата се намира на ТОП ЛОКАЦИЯ в близост до пл. Княз Александър I, градска градина, пл. Александър Невски, Народен театър “Иван Вазов”, Нац. Художествена галерия, Министерство на правосъдието и много други забележителности на столицата!

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2092180.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 550,000€
  • Size: 74 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1940
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6