Продава се Тристаен апартамент в София, Център – 76 кв.м за 5264 €/кв.м

  • 400,000€
  • 5,263€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 76 кв.м за 5264 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 76 кв.м за 5264 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 76 кв.м за 5264 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Център - 76 кв.м за 5264 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 1951
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 400,000€
  • 5,263€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 76
  • sqm
  • 1951
  • Building Year

Description

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в Центъра на град София.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Разположен е сърцето на София на пресечката между ул. Граф Игнатиев и ул. Г. С. Раковски , с прекрасна гледка към пл. Славейков и Графа.

СТРОИТЕЛСТВО: Апартаментът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж в тухлена сграда.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Имотът разполага с площ от 76 кв.м., разпределена във входно антре, две голями стаи, една по- малка стая, отделна кухня (в момента разположена в по-малката стая), килер и баня с тоалетна.

СЪСТОЯНИЕ: Напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо.

ПЕРФЕКТЕН ЗА ИНВЕСТИЦИЯ! ГОТОВ ЗА ЖИВЕЕНЕ !

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********57 и цитирайте кода към имота: 90092

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 400,000€
  • Size: 76 кв.м
  • Rooms: 3