Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 – 107 кв.м за 2242 €/кв.м

  • 239,880€
  • 2,242€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • 239,880€
  • 2,242€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 107
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

АКТ 14! Явлена Изток продава тристаен апартамент в кв. Дружба 2. Комуникативна локация, предлагаща разнообразен градски транспорт. На пешеходно разстояние от метростанция. Висок клас строителство изпълнено с качествени материали: Пвц дограма Рехау с троен стъклопакет, тухли Винербергер, асансьори Орона, височина на тавани 2,75 м. Луксозно завършени общи части и фасада с модерна визия. Жилището е разположено на втори етаж, с площ от 107 кв.м и следното разпределение на помещенията: входно антре, дневна с кухненски бокс и трапезария с излаз към тераса, две спални помещения едната с дрешник, баня с тоалетна и втора тоалетна. Има възможност за покупка на паркомясто на отделна цена. Налични и други двустайни и тристайни апартаменти на промоционални цени. Акт 16 август 2025 г.(http://www.yavlena.com/146015)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 239,880€
  • Size: 107 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Дружба 2