Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 – 123 кв.м за 1765 €/кв.м

  • 217,000€
  • 1,764€/m²
Област София-град, гр. София, Дружба 2
Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 123 кв.м за 1765 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 123 кв.м за 1765 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 123 кв.м за 1765 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Дружба 2 - 123 кв.м за 1765 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 123
  • sqm
  • 2020
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дружба 2
  • 217,000€
  • 1,764€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 123
  • sqm
  • 2020
  • Building Year

Description

“Явлена Изток “- продава много просторен и светъл, тристаен апартамент в сграда Мура 2 в новострояща се сграда в кв. Дружба 2 на степен АКТ 15( АКТ 16 -11.2024г.). Много добра локация,в близост до бул. Цветан Лазаров и метростанция Дружба. Високо качество на изпълнение и строителство без компромис. Разпределение както следва: Апартамент- 122.60кв. м (дневна 25 кв.м, антре 6.67 кв.м., общи части 19.79 кв.м, балкон 1 -5.52кв.м, балкон 2- 5.69кв.м, лоджия 4.23 кв.м, дрешник 1,54 кв.м, спалня 1 -13.75 кв.м, спалня 2 18.35кв.м. , баня 3.60 кв.м и WC 1.94 кв.м. Към апартамента има Мазе 2.2 кв.м и има възможност за закупуване на паркомясто. За повече информация и огледи- Г. Стоилов Явлена офис Изток.(http://www.yavlena.com/138373)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 217,000€
  • Size: 123 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2020
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Дружба 2