Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница – 80 кв.м за 2125 €/кв.м

  • 170,000€
  • 2,125€/m²
Област София-град, гр. София, Дървеница
Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в София, Дървеница - 80 кв.м за 2125 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 2002
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Дървеница
  • 170,000€
  • 2,125€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 2002
  • Building Year

Description

Представяме ви нов, тристаен апартамент с изключително разпределение и висококачествени довършителни работи. Апартаментът включва просторен хол с кухненски бокс, две спални, две бани и тераса. Имотът е с топлоизолация, алуминиеви прозорци, а подовите настилки са от естествено дърво и гранитогрес. Сградата разполага с паркинг, контролиран достъп и видеонаблюдение. Този апартамент е идеален за хора, които търсят стил и удобство.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 170,000€
  • Size: 80 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2002
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 7