Продава се Тристаен апартамент в София, Хаджи Димитър – 123 кв.м за 1748 €/кв.м

  • 215,000€
  • 1,748€/m²
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
Продава се Тристаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 123 кв.м за 1748 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 123 кв.м за 1748 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Хаджи Димитър - 123 кв.м за 1748 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 123
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Хаджи Димитър
  • 215,000€
  • 1,748€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 123
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Реф. № 011560

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба тристаен апартамент в строяща се сграда в жк. Хаджи Димитър, гр. София. Жилището се намира на втори етаж от общо девет в модерна сграда с класическа визия, която ще бъде завършена през 2026 г. Сградата се намира в централната градска част на София, в района на моста „Чавдар“, с отлична транспортна свързаност.

Основни характеристики:

– Площ: 122,67 кв.м.

– Строителство: Тухла, 2026 г.

– Етаж: 2 от 9

– Отопление: Електричество

– Изложение: Север/Североизток

Разпределение на апартамента:

– Входно антре

– Всекидневна с трапезария и кухненски бокс

– 2 Спални

– 2 Бани с тоалетна

– Балкон с достъп от всекидневната

Местоположение и удобства: Сградата е на 350 метра от метростанция „Хаджи Димитър“ и на 120 метра от автобусна и тролейбусна спирка при моста „Чавдар“. Булевард „Дондуков“ осигурява бърз достъп до центъра на София, а Паметникът „Васил Левски“ и Народното събрание са на по-малко от километър разстояние. В близост са парк „Вл. Заимов“, парк „Чавдар“, множество училища и МБАЛ „Света Богородица“ (ИСУЛ).

Предимства на сградата:

– Собствен асансьор, достигащ до подземните нива за паркиране

– Магазини и гаражи на партерния етаж

– Изпълнение с висококачествени материали и ефективна топлоизолационна система

– Фасадно остъкляване с PVC дограма и троен стъклопакет с нискоемисионно “К“ стъкло