Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада – 111 кв.м за 3595 €/кв.м

  • 399,000€
  • 3,595€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада - 111 кв.м за 3595 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада - 111 кв.м за 3595 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада - 111 кв.м за 3595 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада - 111 кв.м за 3595 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Кръстова вада - 111 кв.м за 3595 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 111
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 399,000€
  • 3,595€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 111
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти HomeSpace предлага:

Имаме удоволствието да ви представим луксозен тристаен апартамент в търсения и престижен квартал Кръстова вада, в непосредствена близост до всички удобства на модерния градски живот.

Площ: 110 кв.м

Етаж: 4

Разпределение:

Просторно входно антре

Голям хол с трапезария и кухненски бокс

Две самостоятелни спални

Една обща тераса с излаз от дневната

Баня с тоалетна

Апартаментът е напълно обзаведен с чисто нови мебели и елитни електроуреди – стилен, светъл и съвършено готов за живеене. Всеки детайл е подбран с вкус и прецизност, за да осигури уют, елегантност и модерен стандарт на обитаване.

Heating:

С термопомпа – високоефективна и икономична система, осигуряваща комфорт през цялата година.

Локация:

Квартал Кръстова вада е сред най-бързоразвиващите се и предпочитани райони на София, отличаващ се с лесен достъп до центъра, метростанция Витоша, Paradise Center, големи търговски обекти и зелени пространства.

Допълнителна възможност:

В същата сграда се предлага и чудесен двустаен апартамент – идеално решение за родители с по-големи деца, близки семейства или комбинирана инвестиция с отличен потенциал за доходност.

Финансиране

Предоставяме безплатно съдействие за ипотечно кредитиране чрез наш доверен партньор CREDIT SPACE, с дългогодишен опит в консултиране и финансиране на недвижими имоти.

За повече информация и оглед: +35***********66 Реф. номер: SOF033