Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В – 100 кв.м за 930 €/кв.м

  • 93,000€
  • 930€/m²
Област София-град, гр. София, Левски В
Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #16 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #17 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #18 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #19 Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В - 100 кв.м за 930 €/кв.м - Снимка #20
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Левски В
  • 93,000€
  • 930€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Предлагам за продажба обзаведен и просторен тристаен апартамент с площ от 100 кв.м., разположен на трети етаж в тухлена сграда с асансьор, в добре поддържан комплекс Mountain Paradise 2, Банско. Имотът е с отлична локация – в близост до новата детска градина, лифта и стария град, съчетавайки спокойствие и удобен достъп до всичко необходимо.

Разпределение:

Просторна и светла всекидневна

Две отделни спални с правилни форми

Баня с тоалетна

Коридор

Тераса с гледка към детската градина и частична панорама към Пирин планина

Допълнителни предимства:

Източно изложение

Идеално състояние – наскоро пребоядисан с латекс

Мебели от масивно дърво

Почти нови, много удобни матраци

Вградени уреди: хладилник и котлон

Пералня със сушилня (свободностояща)

Топла вода с бойлер

Два чисто нови инверторни климатика Mitsubishi – в гаранция

Множество електрически контакти за удобство

Индивидуални партиди за ток и вода

Много добри и поддържани общи части

Ниска такса поддръжка: само 400 евро на година, включваща:

интернет

телевизия

поддръжка на общите части и асансьора

фонд „Ремонт“

Апартаментът е подходящ както за постоянно живеене, така и за отдаване под наем – сезонно, целогодишно или през Airbnb.

Отлична пазарна позиция:

Подобни тристайни апартаменти в района се предлагат за над 1100 €/кв.м. Тук получавате 100 кв.м комфорт при цена от само 930 €/кв.м, с напълно обзаведено и готово за ползване жилище в поддържан комплекс.

Обявата е от частно лице. Не се дължи комисионна по сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 93,000€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4