Продава се Тристаен апартамент в София, Левски В – 106 кв.м за 1340 €/кв.м

  • 142,014€
  • 1,340€/m²
Област София-град, гр. София, Левски В
  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Левски В
  • 142,014€
  • 1,340€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Хоум Лайт има удоволствието да Ви представи слънчев и просторен тристаен апартамент в кв. Левски В, с площ от 106 кв.м. Намира се в непосредствена близост до бул. Ботевградско шосе, бул. Владимир Вазов, множество големи вериги магазини, както и новостроящата се метростанция. На 10 мин. разстояние с кола от бул. Мадрид, парк “Заимов” и Сердика център.

Жилището се намира на четвърти етаж, като разполага с коридор, дневна с кухненски бокс, две спални, баня и тоалетна, килер и две тераси.

Към него има възможност за закупуване на паркомясто.

Имотът е пред акт 14. Очаквана година на завършване – 2026г.

За повече информация и огледи, този номер ще Ви е необходим – 6235

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 142,014€
  • Size: 106 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 6