Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец – 100 кв.м за 2580 €/кв.м

  • 258,000€
  • 2,580€/m²
Област София-град, гр. София, Лозенец
Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 2580 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лозенец
  • 258,000€
  • 2,580€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Платинум Естейтс представя на вашето внимание 3-стаен апартамент в квартал Лозенец.

Обзаведен и готов за живеене!

С прекрасна локация в близост до множество заведения, медицински центрове, аптеки, разновидни магазини, метростанция “Европейски съюз” и спирки на трамваи с номера 10, 12, 15, 18, както и автобуси с номера 67, 88***********109, 120

и тролейбус номер 7.

Разпределение:

Първо ниво –> антре, самостоятелна стая, стълба към второ ниво.

Второ ниво –> дневна с кухненски бокс, спалня, допълнителна стая с по-нисък таван, кабинет, баня с тоалетна.

Отопление на климатици.

Стандартни условия за закупуване.

За повече информация моля позвънете на посочения телефон.

Агенция за недвижими имоти Платинум Естейтс работи по изискванията на стандарт БДС EN 15733, което гарантира професионално и качествено обслужване.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 258,000€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5