Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец – 100 кв.м за 4680 €/кв.м

  • 468,000€
  • 4,680€/m²
Област София-град, гр. София, Лозенец
Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 4680 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 4680 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 4680 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 4680 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Лозенец - 100 кв.м за 4680 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1998
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Лозенец
  • 468,000€
  • 4,680€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1998
  • Building Year

Description

Революшън Естейт представя тристаен апартамент ж.к. Лозенец.

Спокоен и зелен квартал, съчетаващ градски удобства с близост до Южен парк, който предлага възможности за разходка, спорт и релакс

– Етаж: 5ти от 6.

– Площ: 100 кв.м.

– Разпределение: входно антре, самостоятелна кухня, просторен хол, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение и тераса.

– Отопление: Ток.

– Изложение: Запад/Юг

– Строителство: Тухла от 1998г.

В близост до имота ще намерите:

– Национална търговско-банкова гимназия, 139 ОУ “Захарий Круша“, 21 СУ “Христо Ботев”, ДГ 193 “Славейче”, ДГ 166 “Веселушка”.

– ДКЦ 13.

– Спортен комплекс.

– Медицински център “Градска кардиология”

– Банка ДСК.

– Метростанция: “Джеймс Баучер”.

– Спирки на градски транспорт.

Информация за горепосочения имот може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2090076

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 468,000€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1998
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6