Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 10 – 128 кв.м за 1797 €/кв.м

  • 230,000€
  • 1,797€/m²
Област София-град, гр. София, Люлин 10
  • Apartment
  • Property Type
  • 128
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Люлин 10
  • 230,000€
  • 1,797€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 128
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

АПАРТАМЕНТИ в нова бутикова тухлена сграда с акт 16 от ДОКАЗАН СТРОИТЕЛ . Топло и шумоизолация и специално внимание към детайлите. На пешеходно разстояние от метростанция Западен парк. Близо до спирки на градски транспорт. Етаж 3- ти от 5, с асансьор. Застроена площ – 109.80 кв. м. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: просторна дневна с трапезария и кухненски бокс, 2 спални, 2 бани с тоалетна и балкони пред всички стаи. ПОДОВИ НАСТИЛКИ: на шпакловка и замазка. ДОГРАМА: ПВЦ. ОТОПЛЕНИЕ: ток ИЗЛОЖЕНИЕ: югозапад на хола и едната спалня, североизток на голямата спалня. Има гараж, допълнително се заплаща. ЗА ПОВЕЧЕ ПОДРОБНОСТИ И ОГЛЕДИ на телефон: 08********30. Оферта 11389

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 230,000€
  • Size: 128 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Локално
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Люлин 10