Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 – 90 кв.м за 2767 €/кв.м

  • 249,000€
  • 2,767€/m²
Област София-град, гр. София, Люлин 3
Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 3 - 90 кв.м за 2767 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 90
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Люлин 3
  • 249,000€
  • 2,767€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 90
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Реф. 012230

Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба напълно обзаведен тристаен апартамент в ж.к. Люлин 3, гр. София. Жилището се намира в поддържана сграда с отлична локация, на пешеходно разстояние от метростанция, училища, магазини и зелени площи.

Основни характеристики:

– Площ: 90 кв.м.

– Строителство: Панел, 1989 г.

– Етаж: 6 от 8

– Отопление: ТЕЦ и електричество

– Състояние: След ремонт

– Обзавеждане: Да

– Изложение: Север/Юг

– Мазе: Да

Разпределение:

– Просторен хол с трапезария и кухненски бокс

– Преходна спалня от хол

– Втора, самостоятелна спалня

– Коридор с място за гардероб

– Напълно обновена баня с тоалетна

Състояние и оборудване:

– Жилището се продава напълно обзаведено включително всички мебели и електроуреди: фурна, котлони, хладилник, съдомиялна, пералня, сушилня

– Интериор в светли, неутрални тонове

– Модерна, напълно реновирана баня с ново санитарно оборудване

Информация за сградата:

– Поддържан вход с контролиран достъп

– Само 2 апартамента на етаж общо 16 във входа

– Работещ асансьор

– Тиха, спокойна и чиста жилищна среда

Локация:

– Спокойна улица с отлична инфраструктура

– Близо до метростанция, автобусни спирки

– В района има училища, детски градини, аптеки, супермаркети и зони за отдих

Предимства:

– Готов за нанасяне без необходимост от ремонт

– Пълно обзавеждане и уреди включени в цената