Продава се Тристаен апартамент в София, Люлин 5 – 120 кв.м за 1445 €/кв.м

  • 173,377€
  • 1,445€/m²
Област София-град, гр. София, Люлин 5
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Люлин 5
  • 173,377€
  • 1,445€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ЕРА Фаворит предлага за продажба чудесен тристаен апартамент ново строителство в Люлин 5. Имотът се намира на втори етаж над магазини и гаражи или първи жилищен етаж. В сградата всички апартменти са с прекрасни разпределения, просторни помещения и луксозно изпълнение. Разпределение на апартамента: входно антре, дневна с кухненски бокс и трапезария , с излаз на две тераси, баня и тоалетна за гости, двете спални са отделени от шума на дневния тракт и ползват обща баня с тоалетна, както и обща тераса. Изложението на

Сградата е с луксозна архитектура и изпълнение, в момента е на акт 14, с тенденция да бъде завършена към края на 2026 г. Инвеститорът е доказан в луксозното строителство и това е поредна сграда в София под негово ръководство.

Местоположението на имота е в непосредствена близост до училище, хипермаркети, бърз достъп до Околовръстно шосе. С трамвай номер 8 може да се направи връзка с метростанциите на територията на Люлин.

Комфортът на жилищата предлага уют на всички новодомци.

Агенция ЕРА Фаворит е член на НСНИ и администратор на лични данни.

Преди огледа се провежда среща в нашия офис, за да се запознаем с изискванията Ви и за да оформим документи съгласно ЗЗД и ЗМИП.

По време на огледа се подписва Протокол за оглед. За този имот се дължи комисион към агенцията.

Предлагаме Ви юридическо съдействие през целия процес на покупката.

Агенцията съдейства за безплатна кредитна консултация от CREDITERA – лицензиран финансов брокер към БНБ!