Продава се Тристаен апартамент в София, Малинова долина – 92 кв.м за 1664 €/кв.м

  • 153,070€
  • 1,664€/m²
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Малинова долина
  • 153,070€
  • 1,664€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 92
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Имоти Сердика 1 предлага тристаен апартамент в модерен затворен комплекс кв. Малинова долина, гр. София, състоящ се от 2 сгради. Районът е развит с всички ежедневни удобства в близост, лесни транспортни връзки, голяма новопостроена детска градина, НСА, Ринг мол. Жилището разполага с обща площ от 92.77 м2, като застроената площ е 80.56 м2. 

 Всички апартаменти се предлагат по БДС 

• Шпакловка и замазка 

• Ел. инсталация до ключ 

• ВиК до тапа 

• PVC дограма – Schüco LivIng 82 

• Луксозна входна блиндирана врата – Solid 55 

3 опции за плащане: 

50% / 30% / 10% / 10% 

30% / 30% / 30% /10% 

20 % / 0% / 0% / 80% 

Предлагаме още 2/3-стайни апартаменти в комплекса, което осигурява широк избор и възможности. Предлагаме още 2/3-стайни апартаменти в комплекса, което осигурява широк избор и възможности. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Предлагаме безплатно съдействие за отпускане на ипотечни и потребителски кредити. Преференциални условия! Още актуални оферти за наеми и продажби може да намерите в нашия сайт: 41860

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 153,070€
  • Size: 92 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details