Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 – 130 кв.м за 2885 €/кв.м

  • 375,000€
  • 2,885€/m²
Област София-град, гр. София, Младост 4
Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Младост 4 - 130 кв.м за 2885 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 2009
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Младост 4
  • 375,000€
  • 2,885€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 2009
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Платинум Естейтс представя на вашето внимание 3-стаен апартамент в квартал Младост 4.

Прекрасен, изцяло ремонтиран и с изрядни документи, очакващ новите си собственици.

Разположен в комплекс, в непосредствена близост до бизнес парка, между 2 метростанции, множество магазини, аптека, бензиностанция, заведения за хранене и спирки на градски транспорт.

Разпределение: хол с кухненски бокс, 2 спални, баня с тоалетна, отделно тоалетна (ползваща се, като мокро помещение) и тераса.

Отопление на ТЕЦ. Има и инсталиран климатик за летния сезон.

Стандартни условия за закупуване.

За повече информация моля позвънете на посочения телефон.

Агенция за недвижими имоти Платинум Естейтс работи по изискванията на стандарт БДС EN 15733, което гарантира професионално и качествено обслужване.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 375,000€
  • Size: 130 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2009
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Младост 4