Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 – 112 кв.м за 2233 €/кв.м

  • 250,000€
  • 2,232€/m²
Област София-град, гр. София, Надежда 2
Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 2 - 112 кв.м за 2233 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 1978
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Надежда 2
  • 250,000€
  • 2,232€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 1978
  • Building Year

Description

Революшън Естейт представя на Вашето внимание тристаен апартамент в ж.к. Младост 2.

Локация: Тиха и спокойна част на Младост, точно срещу парк Въртопо. В близост има детски градини, училища, магазини, търговски център, медицински център и още един парк.

– Имотът е разположен на 1-ви етаж от общо 5.

– Площ: РЗП: 112 кв.м./ ЗП: 109 кв.м.

– Разпределение: входно антре, голяма всекидневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни и една тераса.

– Отопление: ТЕЦ.

– Изложение: Запад/Север/Юг.

– Жилището се предлага обзаведено.

– Имотът разполага с мазе от 3 кв.м.

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на телефонът посочен в описанието, като ще Ви е необходим следният референтен номер: 2082304.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 250,000€
  • Size: 112 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1978
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 5
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Надежда 2