Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 – 85 кв.м за 2342 €/кв.м

  • 199,000€
  • 2,341€/m²
Област София-град, гр. София, Надежда 3
Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 - 85 кв.м за 2342 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 - 85 кв.м за 2342 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 - 85 кв.м за 2342 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 - 85 кв.м за 2342 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Надежда 3 - 85 кв.м за 2342 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 1982
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Надежда 3
  • 199,000€
  • 2,341€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 1982
  • Building Year

Description

Продава се тристаен апартамент в ж.к. Надежда 3, гр. София – до метростанция “Бели Дунав”

Предлагаме ви за продажба просторен тристаен апартамент с функционално разпределение, разположен в един от най-удобните и комуникативни райони на столицата – Надежда 3.

Площ: 85 кв.м

Етаж: 3 от 8

Сграда: Панелно строителство от 1981 г.

Допълнителна тоалетна

Сервизно помещение (подходящо за пералня)

Локация и удобства:

Имотът се намира на тихо и зелено място, в непосредствена близост до метростанция “Бели Дунав” и спирки на автобусни и трамвайни линии, осигуряващи бърз достъп до центъра на София и други райони.

В района ще откриете:

Две училища и детска градина

Поликлиника

Голям избор от хранителни магазини (вкл. големи вериги)

Зелени площи и места за разходка

Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция, с отлична локация и голям потенциал след ремонт.

За повече информация и огледи, моля свържете се +35**********38

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 199,000€
  • Size: 85 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1982
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 3-ти