Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище – 120 кв.м за 2492 €/кв.м

  • 299,000€
  • 2,492€/m²
Област София-град, гр. София, Оборище
Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в София, Оборище - 120 кв.м за 2492 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1941
  • Building Year
For sale Private
Област София-град, гр. София, Оборище
  • 299,000€
  • 2,492€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 120
  • sqm
  • 1941
  • Building Year

Description

120 кв.м, 3-ти ет. от 4, ТЕЦ, Тухла 1941 г., продавам тристаен апартамент на ъгъла на улиците Русалка и Алеко Константинов в сграда от 1941 с голяма таванска част над него. Състои се от преходен хол с прозорци на юг, две големи стаи, голяма кухня, две бани. Две входни врати. Открита покривна тераса 26 кв.м. която се ползва съвместно със съседния апартамент. Склад 10 кв.м. на приземния етаж с вход директно към двора. На 5 минути е метростанция Театрална, както и новостроящата се метростанция на ул.Шипка, на 2 минути трамвайни и няколко автобусни спирки, между парк Заимов и парк Военна академия, на 3 минути от Испанската гимназия и Консерваторията, в близост до 38 ОУ Васил Априлов и детски градини, медицински центрове, както и супермаркети Лидл, Била, два магазина Фантастико, театри, ресторанти и кафенета. Светъл с южно изложение. Апартаментът е готов за нанасяне. 1/6 идеална част от парцела, който е 245 кв.м. се продава с жилището в обявената цена. Дворът е вътрешен и заграден и не се ползва за паркинг. Без комисионна за купувача. За огледи 08******42

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 299,000€
  • Size: 120 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1941
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished