Продава се Тристаен апартамент в София, Стрелбище – 110 кв.м за 2865 €/кв.м

  • 315,093€
  • 2,864€/m²
Област София-град, гр. София, Стрелбище
  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Стрелбище
  • 315,093€
  • 2,864€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

БЕЗ КОМИСИОН ОТ КУПУВАЧА!

НАЧАЛЕН ЕТАП НА СТРОИТЕЛСТВО!

АКТ 14 МАРТ2026г.

АКТ 15 КРАЯ НА 2026г.!

АКТ 16 НАЧАЛОТО НА 2027г!

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава панорамен слънчев тристаен апартамент в новоизграждаща се сграда, с изключително висококачествено строителство от доказан инвеститор на комуникативно място, в непосредствена близост до Метро, спирки на градски транспорт, магазини, училище и детска градина.

Жилището се състои от: просторен хол с кухненски бокс и трапезария, родителска спалня, спалня, баня с тоалетна, тоалетна, тераса на отделна цена!

Сградата ще бъде изпълнена с висококачествени материали, съобразени с последните стандарти на новото строителство.

В сградата се продават и други двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти на различни етажи, с различно изложение, разпределение и квадратура!

*

За контакти, повече информация и огледи, водещ брокер: Йордан Йорданов, тел. 08********06

*

СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добри условия за Вас, чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!

ПЕРФЕКТНО изработени и приключени документално имотни сделки!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 315,093€
  • Size: 110 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale