Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град – 138 кв.м за 1955 €/кв.м

  • 269,790€
  • 1,955€/m²
Област София-град, гр. София, Студентски град
Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 138 кв.м за 1955 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Студентски град - 138 кв.м за 1955 €/кв.м - Снимка #5
  • Apartment
  • Property Type
  • 138
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Студентски град
  • 269,790€
  • 1,955€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 138
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Продава се апартамент 8 тристаен 1955 евро на кв м

Град София Студентски град ул Акад Борис Стефанов

Площ 12457 кв м

Етаж 2 от 6

Тухла 2024 г

Цена 1955 евро на кв м без комисионна

Семейният дом който търсите качество комфорт и сигурност без излишни разходи

Просторни и добре организирани помещения които осигуряват уют и комфорт

Висок клас шумо и топлоизолация защита от външен шум и оптимален вътрешен климат

Водно подово отопление с термопомпа Atlantic ефективно икономично и безопасно решение

Озеленена околна среда и удобна локация идеални за разходки и забавления с децата

Съвременни технологии за сигурност видеодомофонна система и енергиен сертификат клас А

Сграда с Акт 16 готова за нанасяне

Жилището се издава до шпакловка и замазка с монтирани ключове контакти и блиндирана външна врата

Без допълнителни комисионни гъвкави условия за покупка

Преференциални условия за ипотечни кредити от Пощенска банка ДСК и Уникредит Булбанк

Функционално разпределение за семеен комфорт

Просторна дневна зона над 35 кв м с много светлина място за голям диван и трапезарна маса

Две самостоятелни спални разположени така че да осигуряват уединение и тишина

Две бани и отделна тоалетна идеално за семейства с деца или гости

Удобна ниша за пералня и сушилня скрита от дневните пространства

Широка тераса с достъп от дневната подходяща за сутрешно кафе или вечерен релакс

Запазете час за оглед и открийте своя нов дом на тел: 0 8 8 4 1 8 0 4 5 1