Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой – 65 кв.м за 1685 €/кв.м

  • 109,500€
  • 1,685€/m²
Област София-град, гр. София, Толстой
Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Толстой - 65 кв.м за 1685 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Толстой
  • 109,500€
  • 1,685€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 65
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Продава се тристаен апартамент, разположен в ж.к. Толстой, на тиха и зелена локация. Имотът е с площ от 65 кв.м., разположен на четвърти етаж от четириетажна сграда, построена през 1970 г. (панелно строителство).

Разпределение:

Състои се от функционална дневна, две спални, кухня, баня с тоалетна и тераса. Жилището предлага добро разпределение на пространствата, осигуряващо комфорт за семейно ползване.

Състояние и особености:

Поддържан панелен блок с ремонтиран покрив, което гарантира дълготрайна защита от атмосферни влияния.

Отопление на ТЕЦ – удобство и енергийна ефективност през студените месеци.

Локация:

Квартал Толстой е известен със своята спокойна атмосфера, наличие на зелени площи и удобни транспортни връзки към центъра на София. В района се намират училища, детски градини, магазини и други удобства за ежедневието.

Отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За повече информация и огледи, моля, свържете се с нас!

Мария Стойнева – 08******90

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 109,500€
  • Size: 65 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Полуобзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София