Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша – 110 кв.м за 2051 €/кв.м

  • 225,521€
  • 2,050€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 110 кв.м за 2051 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 110 кв.м за 2051 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 110 кв.м за 2051 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 110 кв.м за 2051 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 110 кв.м за 2051 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 225,521€
  • 2,050€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 110
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

ХОУМ ЛАЙТ има удоволствието да Ви представи луксозен и слънчев двустаен апартамент в кв. Витоша, с АКТ 16!!!

Апартаментът се намира на изключително тихо и спокойно място и едновременно с това е в непосредствена близост до ключови булеварди, детски градини, училища, университети, големи вериги магазини, молове и други.

Имотът се намира на партера от общо 4-етажна тухлена сграда.

Квадратурата е 110 кв.м., като разпределението е следното – входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария, две спални и две бани с тоалетни.

Към апартамента има и двор с площ от 44 кв.м.

Отоплението е на ГАЗ, а допълнителният комфорт се гарантира от наличието на климатични системи.

За повече информация и организиране на огледи Ви е необходим този номер: 4520

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 225,521€
  • Size: 110 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 4