Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша – 118 кв.м за 2056 €/кв.м

  • 242,536€
  • 2,055€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 118 кв.м за 2056 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 118
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 242,536€
  • 2,055€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 118
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

ХОУМ ЛАЙТ има удоволствието да Ви представи луксозен и слънчев двустаен апартамент в кв. Витоша, с АКТ 16!!!

Апартаментът се намира на изключително тихо и спокойно място и едновременно с това е в непосредствена близост до ключови булеварди, детски градини, училища, университети, големи вериги магазини, молове и други.

Имотът се намира на 1-ви жилищен етаж от общо 4-етажна тухлена сграда.

Квадратурата е 118 кв.м., като разпределението е следното – входно антре, хол с кухненски бокс и трапезария и излаз към тераса, спалня, втора спалня с излаз към тераса, две бани с тоалетна и килер.

Отоплението е на ГАЗ, а допълнителният комфорт се гарантира от наличието на климатични системи.

За повече информация и организиране на огледи Ви е необходим този номер: 4501

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 242,536€
  • Size: 118 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2023
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 4