Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша – 122 кв.м за 2378 €/кв.м

  • 290,000€
  • 2,377€/m²
Област София-град, гр. София, Витоша
Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Витоша - 122 кв.м за 2378 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 122
  • sqm
  • 2017
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Витоша
  • 290,000€
  • 2,377€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 122
  • sqm
  • 2017
  • Building Year

Description

Референтен номер: 2097495

Революшън Естейт представя Тристаен апартамент в кв. Витоша.

– Етаж: 5-ти от 6-ти.

– Площ: 122 кв.м.

– Разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс, родителска спалня, детска стая, баня с тоалетна и тераса.

– Отопление: Електричество, сградата е газифицирана.

– Изложение: Изток/Юг.

– Строителство: Тухла от 2017г.

– Покрита тераса с площ 34.60 кв.м.

– Мазе с площ 2.22 кв.м.

В близост до имота ще намерите:

– Зоологическа градина на пешеходно разстояние.

– ДГ 175 “Слънчеви лъчи”, ДГ 79 “Слънчице”.

– Супермаркет.

– Само на около 1 км се намира метростанция “Г. М. Димитров”, осигуряваща бърз и удобен достъп до всички точки на града. На същото разстояние е разположен и един от най-големите търговски центрове в София – Paradise Center, където ще откриете богат избор от магазини, заведения за хранене, кина и разнообразни услуги.

Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 290,000€
  • Size: 122 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2017
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City София