Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 – 88 кв.м за 1819 €/кв.м

  • 160,000€
  • 1,818€/m²
Област София-град, гр. София, Зона Б-19
Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в София, Зона Б-19 - 88 кв.м за 1819 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 88
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Зона Б-19
  • 160,000€
  • 1,818€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 88
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Номер в агенцията 52313

Агенция Абела предлага просторен тристаен апартаментв Зона Б 19. Апартаментът се намира в сграда на бул. Константин Величков / на кръстовището с бул. Тодор Александров /, непосредствено до метростанция Константин Величков, зад спирка на трамваи. Състои се от две стаи, дневна-хол, кухня и килер, баня с тоалетна, втора самостоятелна тоалетна, два коридора, антре. Изложение: изток- запад.

Огледи с уговорка.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 160,000€
  • Size: 88 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 6
  • Heating: Локално
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City София
  • Region Област София-град
  • Квартал Зона Б-19