Продава се Тристаен апартамент в Созопол – 159 кв.м за 1101 €/кв.м

  • 175,000€
  • 1,101€/m²
Област Бургас, гр. Созопол
Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Созопол - 159 кв.м за 1101 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 159
  • sqm
  • 2016
  • Building Year
For sale Private
Област Бургас, гр. Созопол
  • 175,000€
  • 1,101€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 159
  • sqm
  • 2016
  • Building Year

Description

Продава се в град Созопол, в новия квартал Мисаря, апартамент № 24 на 5-ти етаж в 5-етажна сграда. Общата площ е 158,91 м², жилищната площ е 107,23 м², има склад с площ от 3,56 м². Апартамент 2 спални. Къщата разполага с асансьор. Близост до морето – 800м. Къщата е въведена в експлоатация през 2016г.

Поддръжка за дома – 350лв в година.

Цената е 175 000 евро.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 175,000€
  • Size: 159 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2016
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: С преход
  • City Созопол
  • Region Област Бургас