Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била – 152 кв.м за 790 €/кв.м

  • 120,000€
  • 789€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 152 кв.м за 790 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 152 кв.м за 790 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 152 кв.м за 790 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 152 кв.м за 790 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 152 кв.м за 790 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 152
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
  • 120,000€
  • 789€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 152
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Предлагам апартамент ново строителство, само на метри от Била1. От собственик.

Апартамента е единствен по рода си, разположен на 5ти жилищен етаж, и се състои от две спални. всекидневна, антре и голяма тераса от 52кв,м,, от която се разкрива страхотна панорама. Към апартамента има и мазе с допълнителни 8кв.м. Цената варира според избрания вариант на плащане. В сградата се предлагат двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти, магазин, паркоместа, гаражи и мазета. Сградата е малка бутикова сграда с 17 апартамента Мезонет и Магазин на ул.Капитан Петко Войвода на метри от магазин Била, Новия парк Артилерийски, музикалното училище, медицинския колеж. Срок на завършване 2026г. Луксозни общи части. Високо качество на изпълнение от доказана строителна компания. Без комисионна.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 120,000€
  • Size: 152 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 6