Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била – 93 кв.м за 914 €/кв.м

  • 85,000€
  • 914€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Била - 93 кв.м за 914 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Била
  • 85,000€
  • 914€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Предлагаме Ви тристаен апартамент за продажба в нова сграда с акт 16, намираща се над Била 1 и близо до Медицински факултет. Жилището е разположено на 3ти етаж от 6 и има площ 93 кв. м. Изложението му е югозападно. Към апартамента има и гараж, който може да се закупи допълнително.

Площта е разпределена между коридор, хол с кухненски кът, 2 спални, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът се продава по БДС.

Номер на обявата: 663

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 85,000€
  • Size: 93 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 6