Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център – 72 кв.м за 1180 €/кв.м

  • 84,900€
  • 1,179€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 72 кв.м за 1180 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 84,900€
  • 1,179€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 72
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

ТОП ЛОКАЦИЯ! ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! НОВА ПО- НИСКА ЦЕНА!

Представяме ви среден, просторен, ТРИСТАЕН , непреходен апартамент в добре поддържана, тухлена сграда на шести етаж от общо осем. Имотът се намира в центъра на града, на ул. Христо Ботев и ул. Отец Паисий, до V-то, VI то ОУ. Предстоящо отваряне на денонощен магазин Си Би Ес в непосредствена близост!

Реална, ЧИСТА площ по нот. акт 71.42 кв.м. Пространствата са светли и функционални, радпределени по следният начин: широк коридор, кухня със светъл кухненски бокс и тераса, хол с голяма южна тераса и прекрасна гледка, спалня, баня и тоалетна- заедно. Изложение: юг/север. Към имота има прилежащо таванско помещение и мазе.

Апартаментът може да бъде преустроен според нуждите на бъдещия собственик.

Перфектна локация, с възможност за паркиране пред блока. Входът се заключва, има контролиран достъп и поддържани общи части. Спокойно и тихо място с озеленено околоблоково и улично пространство и детска площадка.

Оглед на имота

Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време.

Резервация на имота

Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за сключване на предварителен и окончателен договор. Свържете се с нас за подробна информация относно процедурата на покупка и начините за плащане.