Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център – 75 кв.м за 1154 €/кв.м

  • 86,500€
  • 1,153€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 75 кв.м за 1154 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1968
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 86,500€
  • 1,153€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1968
  • Building Year

Description

Предлагаме Ви тристаен апартамент за продажба в центъра на Стара Загора. Жилището е разположено на 2ри етаж от 5 и има площ 75 кв. м. Към него има големи мазе и таван. Изложението е изток-запад.

Жилищната площ е разпределена между всекидневна, 2 спални, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е подготвен за ремонт, а банята и тоалетната вече са отремонтирани, като всички тръби са подменени.

Общите части в блока са много добре поддържани,а сградата е газифицирана.

Номер на обявата: 602

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 86,500€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1968
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5