Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център – 93 кв.м за 1452 €/кв.м

  • 135,000€
  • 1,452€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 93 кв.м за 1452 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 93 кв.м за 1452 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Център - 93 кв.м за 1452 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2007
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Център
  • 135,000€
  • 1,452€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 93
  • sqm
  • 2007
  • Building Year

Description

Ексклузивно от МЕЧЕВА ИМОТИ – продава апартамент две спални, с хол и кухня, баня и тоалетна и отделно тоалетна(санитарно помещение). Апартаментът е завършен по БДС. Прекарани тръби за газ до апартамента. Към него се предлага и подземен гараж с топла връзка, включен в цената на имота. Апартаментът се намира в тих и спокоен квартал с отлична инфраструктура по отношение на градски транспорт, има автобусна спирка точно срещу сградата. На минути пешеходно разстояние от детска градина, училище, магазини и аптека. В В непосредствена близост до два големи парка – езеро Загорка и Бранителите на Стара Загора. На 5 минути с кола до големи хипермаркети.

ИМОТИ МЕЧЕВА съдейства напълно безплатно на своите клиенти в процеса на получаване на банков кредит. С възможност за финансиране до 100% и с изготвяне на индивидуална оферта.

Услугата не е обвързана с покупка на недвижим имот.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 135,000€
  • Size: 93 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2007
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5