Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 – 67 кв.м за 1038 €/кв.м

  • 69,500€
  • 1,037€/m²
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Самара 1
Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Стара Загора, Самара 1 - 67 кв.м за 1038 €/кв.м - Снимка #12
  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 1988
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Стара Загора, Самара 1
  • 69,500€
  • 1,037€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 67
  • sqm
  • 1988
  • Building Year

Description

ИВ Консулт предлага за продажба монолитен апартамент – 67 кв.м в кв. Самара 1 в град Стара Загора. Жилището е разположено на пети последен етаж в поддържана сграда без асансьор. Апартаментът се състои от Г-образен коридор, всекидневна с кухненски бокс, спалня, хол, тераса, баня и тоалетна – заедно. Изложение – Изток / Запад. Имотът е обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и уреди за живеене. Към него има и прилежащо избено помещение – 7,05 кв.м. Околоблоковото пространство осигурява безпроблемно паркиране, а в близост се намират спирки на градския транспорт, Парк Мол Холидей, училище, детска градина и магазини.

Продажна цена: 69 500 евро

За повече информация и уговорка за оглед: Ирина Маринова – 08******77; 08******25;

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,500€
  • Size: 67 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1988
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход

Amenities

  • City Стара Загора
  • Region Област Стара Загора
  • Квартал Самара 1