Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец – 75 кв.м за 918 €/кв.м

  • 68,849€
  • 917€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец - 75 кв.м за 918 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец - 75 кв.м за 918 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец - 75 кв.м за 918 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец - 75 кв.м за 918 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Боровец - 75 кв.м за 918 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
  • 68,849€
  • 917€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

ИМОТИ ААТАР ИМА УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДЛОЖИ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ 75кв.м, В ЕДИН ОТ НАЙ-ТИХИТЕ И СПОКОЙНИ  РАЙОНИ НА ГР.ТЪРГОВИЩЕ, КВ.БОРОВО ОКО.

Тристайният апартамент се намира на пети етаж в седеметажна тухлена сграда с асансьор.Имотът е с площ около 75кв.м.

Състои се от: Входно антре; Всекидневна ; Спалня ; Кухня; Баня и Тоалетна; Тераса-6 кв.м; Избa-5 кв.м

Изложение : Югозапад/Североизток;

Цена:134 999лв

Агенция за недвижими имоти ААТАР съдейства и посредничи при отпускане на потребителски и ипотечен кредит при най-добри условия за клиента.

Ние сме реномирана компания и ще бъдем с вас не само по време на покупката, но и след това, осигурявайки ви допълнителни услуги по ваше изискване с цел пълноценно и безпроблемно ползване на ново закупеният имот. Услугите, които можем да предложим, включват застраховка на движимо и недвижимо имущество, застраховка живот, медицинско и автомобилно застраховане, строителни и ремонтни дейности, обзавеждане, юридически и счетоводни услуги и др.

Тел. за контакт: 0879 445 447

Офис: гр.Търговище бул.“Васил Левски“1 /Бившето Кино/

www.aatarproperties.com

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,849€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Печка, камина