Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център – 113 кв.м за 1075 €/кв.м

  • 121,380€
  • 1,074€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Център
Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 113 кв.м за 1075 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 113
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Център
  • 121,380€
  • 1,074€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 113
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Продава се тристаен апартамент, в новострояща жилищна сграда, в кв. Вароша. Апартамента е разположен на първи жилищен етаж в шест етажна сграда и е с чиста жилищна площ 113кв.м. Имотът има следното разпределение: входно антре, просторен дневен тракт, две спални, санитарен възел и голяма тераса. Изложение – запад. Жилището се издава на шпакловка и замазка с монтирани: дограма, входна врата, ключове и контакти по БДС стандарт, изцяло газифицирана сграда с положена система за подово отопление във всяко жилище. Сградата е пред АКТ 14 , като се очаква да бъде завършена началото на 2026г. Схемите на плащане са гъвкави и има възможност да бъдат договаряни. Има възможност за закупуване на подземно паркомясто. Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при най-изгодни условия за клиента и изготвяне пазарна оценка на имота.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 121,380€
  • Size: 113 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 6