Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център – 68 кв.м за 1013 €/кв.м

  • 68,850€
  • 1,012€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Център
Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 68 кв.м за 1013 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 68 кв.м за 1013 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Център - 68 кв.м за 1013 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Център
  • 68,850€
  • 1,012€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 68
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Изгодно предложение в кв. Запад 3 – тристаен апартамент с южно изложение!

Търсите жилище, което да превърнете в дом по ваш вкус? Този апартамент е точно за вас – функционално разпределение, с възможност за модернизация според нуждите ви!

Характеристики на имота:

Площ: 68 м²

Етаж: 5 от 6

Строителство: Панел

Изложение: Юг

Асансьор: Да

Разпределение:

Хол с кухня

Две спални

Баня и тоалетна

Изба – 3/4 м²

Допълнителни удобства:

Дограма – подменена в кухнята

Отопление: дърва

Отлична южна ориентация – топъл и светъл апартамент

Цена: По договаряне!

Обадете се: 08********14

Съдействие при ипотечно кредитиране

Възможност за ремонт и довършителни дейности според предпочитанията ви

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,850€
  • Size: 68 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 7