Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша – 61 кв.м за 1296 €/кв.м

  • 79,050€
  • 1,295€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Вароша
Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Търговище, Вароша - 61 кв.м за 1296 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1995
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Вароша
  • 79,050€
  • 1,295€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 61
  • sqm
  • 1995
  • Building Year

Description

ПРОДАВА СЕ ТРИСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ – кв. Вароша, гр. Търговище

Предлагаме Ви слънчев и функционален тристаен апартамент в един от най-предпочитаните и тихи квартали на Търговище – кв. Вароша. Имотът е разположен на 5-ти етаж в тухлена кооперация с асансьор, с ремонтиран покрив.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Площ: 61 кв.м

Избено помещение: 5 кв.м

Изложение: Изток / Запад – светъл през целия ден

PVC дограма във всички стаи

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:

– Хол

– Спалня

– Кухня

– 2 Тераси

– Баня и тоалетна

– Входно антре

СЪСТОЯНИЕ:

Ламинат в хола и спалнята

Теракотени плочи в коридора и кухнята

Жилището е с чудесен потенциал – готово да бъде обзаведено по Ваш стил и вкус!

ЛОКАЦИЯ:

Кв. Вароша – идеален избор както за живеене, така и за инвестиция.

Агенцията ни съдейства напълно безплатно при кандидатстване за ипотечен кредит, включително консултации с банки и подготовка на необходимите документи.

Свържете се с нас още днес за оглед и допълнителна информация.

Адрес офис: Гр. Търговище Ул. Христо Ботев 23 (срещу пътното)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 79,050€
  • Size: 61 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1995
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход