Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски – 70 кв.м за 2272 €/кв.м

  • 159,000€
  • 2,271€/m²
Област Варна, гр. Варна, Базар Левски
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Базар Левски - 70 кв.м за 2272 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Базар Левски
  • 159,000€
  • 2,271€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 70
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

ИЗЛОЖЕНИЕ ИЗТОК/ЗАПАД! СЛЪНЧЕВ И ПРОСТОРЕН! РЕАЛНИ ПЛОЩИ!

Предлагаме на вниманието Ви, апартамент разположен на 2-ри етаж от 5 етажна сграда, в един от най-динамично развиващите се райони на град Варна. Районът се характеризира с тревни площи, зеленина и простор, отлично изградена инфраструктура, в непосредствена близост се намират детска градина, детски площадки, училище, супермаркети, пазар, спирки на градския транспорт до всяка точка на града.

Разположението на имота е както следва : широко просторно антре, СЛЪНЧЕВА дневна с излаз на тераса, ПРОСТОРНА спалня, кухня-трапезария, санитарно помещение, изба. Подходящо както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Луксозно реновиран -дограми Rehau, нова баня, качествен ламинат, саниран…

Общите части в отлично състояние.

За допълнителна информация или оглед консултант продажби- Генчева 08******84 КОД- 23968

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 159,000€
  • Size: 70 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 5