Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз – 114 кв.м за 3422 €/кв.м

  • 390,000€
  • 3,421€/m²
Област Варна, гр. Варна, Бриз
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 114 кв.м за 3422 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 114 кв.м за 3422 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 114 кв.м за 3422 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 114 кв.м за 3422 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 114 кв.м за 3422 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 114
  • sqm
  • 2021
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Бриз
  • 390,000€
  • 3,421€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 114
  • sqm
  • 2021
  • Building Year

Description

International Real Estates (IRE) представя:

Луксозен панорамен тристаен апартамент в ж.к. Бриз, Варна

Разпределение: Апартаментът е с функционално и луксозно разпределение, включващо:

Панорамна всекидневна с френски прозорци и морска панорама.

Две спални, като едната е тип Master Bedroom със собствена баня и тоалетна.

Голям хол/антре.

Две бани с тоалетни (една обща с вана и една самостоятелна към родителската спалня).

Голяма тераса с изглед към морето.

Характеристики и предимства:

Дизайнерско изпълнение и пълно обзавеждане с всички необходими електроуреди.

Престижна локация в един от най-търсените райони на Варна – Бриз.

Изключителна морска панорама от жилището.

Нова сграда (2021 г.) с Акт 16 в модерен жилищен комплекс.

Комплекс със сигурност и комфорт: Контрол на достъпа, видеонаблюдение, затворена територия.

Отлична инфраструктура: В непосредствена близост до хипермаркет, УМБАЛ “Св. Марина” и спирка на градския транспорт. Морската градина и плажът са на пешеходно разстояние. Площ: 114 кв.м.

За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте код на обявата: 628

International Real Estates предлага пълно съдействие при покупка, включително безплатна консултация и подкрепа при банково кредитиране – избор на най-добри условия и съдействие до финализиране на сделката.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am