Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз – 170 кв.м за 3524 €/кв.м

  • 599,000€
  • 3,524€/m²
Област Варна, гр. Варна, Бриз
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Бриз - 170 кв.м за 3524 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 170
  • sqm
  • 1998
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Бриз
  • 599,000€
  • 3,524€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 170
  • sqm
  • 1998
  • Building Year

Description

Ексклузивно! Паркомясто! Обзаведен! На 100 метра от Морската градина!

Код:16608 Предлагаме за продажба тристаен панорамен апартамент, разположен в престижния район за живеене- Бриз. Сградата е разположена в непосредствена близост от главния път Варна-Златни пясъци, което предлага бърз и лесен достъп, както до летните курорти, така и до центъра на гр. Варна.

Жилището е разположено на трети етаж в сграда с Акт 16 от 1998 г. На обща площ от 170 кв.м са разпределени както следва: голямо антре, обширен дневен тракт с кухненска част с излаз към слънчева тераса, две спални с тераса, просторна баня с тоалет, гардеробна към едната спаля.

Апартаментът се продава напълно обзаведен и оборудван, във вида от снимките.

Подходящ е както за семейно жилище, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

Жилищната сграда е с добре поддържани общи части. В цената е включено паркомясто..

Апартаментът се намира на 100 метра от Морската градина, в в един от най- атрактивните райони на града.

В непосредствена близост до пътни артерии, училища, детски градини, заведения, магазини, търговски вериги.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 599,000€
  • Size: 170 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1998
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен