Продава се Тристаен апартамент в Варна, Център – 83 кв.м за 1916 €/кв.м

  • 159,000€
  • 1,916€/m²
Област Варна, гр. Варна, Център
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Център - 83 кв.м за 1916 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Център
  • 159,000€
  • 1,916€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 83
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

НОВА СГРАДА С АКТ 16 ! ДО КЛЮЧ ! Панорама ! Всекидневна 28м2. Цена под 2000€/м2. Възможност за кредитиране !

Детайлна информация на : www.novdom1.bg – Реф. : 73586

Консултант Недвижими Имоти – Силвия Георгиева – 08******80

Имотът Представлява :Коридор, Дневен тракт 28 с кухненска част в него, място за хранене, зона за релакс и излаз на тераса; Родителска спалня 13 м2 с излаз на същата тераса. Втора спалня около 12 м2. Баня и Тоалетна в едно. Килер / мокро помещение.

Състояние : Имотът ще бъде завършен частично ДО Ключ !

Строителство : Висококачествено Ново Строителство стоманобетонна конструкция посрещащи всички норми за сеизмичност съгласно БДС . Монолитна зидария изпълнена с най-висок клас материали. Висок клас ПВЦ 5-камерна дограма с 65мм профил и 24мм всесезонен стъклопакет. Топлоизолационна система BAUMIT ESP-60mm. Силикат-силиконова фасадна мазилка на фирмата BAUMIT с висока паропропускливост и самопочистващ се ефект.

Отлична Локация : Имота се намира в един от най-предпочитаните за живеене и инвестиция райони на град Варна. Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки, аптеки, търговски центрове, супермаркети, козметични студия, заведения и туристически атракции.

Сградата : Луксозно завършени общи части на Испанси гранитогрес, парапети от инокс, хидравличен асансьор с долно машинно, гарантиращ безшумната работа на съоръжението. Облицовка на фасадата . Домофона система за контролиран достъп в сградата.