Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски – 113 кв.м за 1806 €/кв.м

  • 204,000€
  • 1,805€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • Apartment
  • Property Type
  • 113
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 204,000€
  • 1,805€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 113
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ПРОСТОРЕН ТРИСТАЕН / Ж.К. ЛЕВСКИ / ГЪВКАВИ СХЕМИ НА ПЛАЩАНЕ (30%-40%-20%-10%),СРЕДЕН ЕТАЖ, ЮГОЗАПАС Агенция за недвижими имоти “Admiral Real Estate” продава ТРИСТАЕН апартамент в сърцето на ЛЕВСКИ. Имотът е със следното разпределение : входно антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални, две санитарни помещение, две тераси, избено помещение. Ет. 4 от 7. Сграда пред АКТ 14. Опция за покупка на ПАРКОМЯСТО. Сградата е с лесен и бърз достъп до административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки, аптеки, търговски центрове, супермаркети, козметични студия и заведения. Степен на завършване: жилището се издава по БДС. Агенция за недвижими имоти “Admiral Real Estate” извършва всички необходими юридически и технически проверки на имота, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Съдействаме за отпускане на банков кредит при преференциални условия от водещи банки в страната. Номер на обявата 228484 . За повече информация и огледи Валентина Игнатова тел. 08********43

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 204,000€
  • Size: 113 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 7
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: В строеж
  • Преход: Без преход