Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски – 60 кв.м за 2249 €/кв.м

  • 134,900€
  • 2,248€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 60 кв.м за 2249 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 134,900€
  • 2,248€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 60
  • sqm
  • 1970
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис има огромното удоволствие да Ви предложи за продажба, Тристаен апартамент в кв. Левски

Районът е добре свързан с останалата част на Варна чрез автобусни и тролейбусни линии. В близост до имота се намират множество магазини, училища, детски градини и други обществени услуги, което го прави удобен за живеене.

Апартаментът е ситуиран на 7-ми етаж от 7 етажна града и разполага с площ от 60 кв.м., разгърната по следния практичен начин: Коридор, баня с тоалетна, усвоена кухня, хол, спалня, остъклена тераса.

Към имота има прилежащо избено помещение.

Сменени са ВИК и ЕЛ.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2094669

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 134,900€
  • Size: 60 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1970
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 7