Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски – 86 кв.м за 2547 €/кв.м

  • 219,000€
  • 2,547€/m²
Област Варна, гр. Варна, Левски
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 86 кв.м за 2547 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 86 кв.м за 2547 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 86 кв.м за 2547 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 86 кв.м за 2547 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Левски - 86 кв.м за 2547 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 2013
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Левски
  • 219,000€
  • 2,547€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 86
  • sqm
  • 2013
  • Building Year

Description

Просторен тристаен апартамент – Левски 1, Варна

Имоти Home Place предлага за продажба 3-стаен апартамент, разположен на 6-ти от 6 етаж, в добре поддържана тухлена сграда (2013 г.) с видеонаблюдение, охрана и асансьор.

Характеристики:

-Обща площ: 86 м² (чиста жилищна площ – 73 м²)

-Изложение: Изток

-Разпределение: коридор, просторна дневна с кухненски бокс, две отделни спални, баня, тоалетна и голяма тераса

-Допълнително: мазе в цената

Предимства:

-Контролиран достъп и охрана гарантират сигурност и спокойствие.

-Изток – отлична естествена светлина.

-Практично и удобно разпределение с добре обособени зони за живеене.

-Наличие на асансьор и мазе – повишава комфорт и функционалност.

-Изключително добра локация – в непосредствена близост до училища, заведения, магазини и транспортни връзки.

Подходящ за:

-Семейства, които търсят сигурност, удобство и функционално жилище.

-Инвеститори – апартаментът предлага добра възможност за отдаване под наем, благодарение на търсения район и характеристики.

За повече информация и организиране на оглед се свържете с нас на посочения телефон и цитирайте кода:

№ 27313

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 219,000€
  • Size: 86 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2013
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 6-ти
  • Total Floors: 6