Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 – 80 кв.м за 2938 €/кв.м

  • 235,000€
  • 2,938€/m²
Област Варна, гр. Варна, Младост 1
Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Варна, Младост 1 - 80 кв.м за 2938 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 2021
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Младост 1
  • 235,000€
  • 2,938€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 80
  • sqm
  • 2021
  • Building Year

Description

International Real Estate представя тристаен апартамент в близост до Медицински център Младост

Нова сграда! Акт 16! Идеална локация! Обзаведен и оборудван! Изток – Запад!

Апартаментът е ситуиран на осми жилищен етаж, разполага с дълъг, г-образен коридор, просторна всекидневна с кухненска част и тераса, две спални, баня с тоалетна и отделна тоалетна и мокра ниша, където се намират пералнята и сушилнята.

Чудесна локация! Намира се в близост до Медицински център – Младост, Гюрлата, училища, детски градини, спирки, Delta Planet Varna, OMV, ледена пързалка ,,Младост” и още много други удобства!

Петкамерна дограма с троен стъклопакет и обков ‘roto’. Прокаран тръбен път за климатичка инсталация във всички стаи. Климатик Daikin в хола.

Подходящ както за инвестиция, така и за лично ползване!

Предлагаме съдействие при банково кредитиране за покупката на вашия нов дом! Ние ще сме с вас през целия процес – до финализиране на сделката!

Код: 274

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 235,000€
  • Size: 80 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2021
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 8
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Младост 1
  • Country Bulgaria