Продава се Тристаен апартамент в Варна, Нептун – 106 кв.м за 2500 €/кв.м

  • 265,000€
  • 2,500€/m²
Област Варна, гр. Варна, Нептун
  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2023
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Нептун
  • 265,000€
  • 2,500€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 106
  • sqm
  • 2023
  • Building Year

Description

ТИП ИМОТ: Представяме ви за продажба три стаен апартамент – дневна с кухненски бокс и трапезария 23.62 кв.м.; спалня – 11.18 кв.м.; спалня – 16 кв.м.; килер – 3,09 кв.м, баня с тоалет – 2.84 кв.м, тоалет – 1.58 кв.м.; перално – 1.52 кв.м.; входно преддверие 10 кв.м., балкон 2.68 кв.м. и балкон 3.77 кв.м.

СГРАДА: Жилището е позиционирано на втори жилищен етаж в осем-етажна тухлена сграда с асансьор. В момента започва изграждането на сградата. Сградата е проектирана с 11 апартамента. Разпределени на осем жилищни етажа в един вход. Апартаментите ще се издават довършени до ключ – дневна и спални на ламинат, всички останали помещения на теракот, стените – латекс, баня и тоалет – фаянс.

Висок клас на всички вложени материали. Висококачествени тухли с висока степен на шумо изолация.

Гъвкава схема на плащане на етапи. Включване в ЖСК.

ЛОКАЦИЯ: Нептун. В района са разположени множество магазини, детска градина, училище и болница.

ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА: Жилището е с изложение изток-запад. Подходящо за живеене или отдаване под наем.

Агенция Инвест Тайм съдейства на своите клиенти за отпускане на кредит при най-добрите и изгодни условия. Изготвя всички необходими документи за сделка и извършва обстойна юридическа проверка на имота.

За огледи и допълнителна информация: Мариета Иванова

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 265,000€
  • Size: 106 кв.м
  • Rooms: 3